Epeemeeskond kaotas MK-etapil teises ringis, olümpiarong on läinud ({{commentsTotal}})

{{1453550562000 | amCalendar}}

Eesti epeemeeskond koosseisus Jüri Salm, Marno Allika, Sten Priinits ja Nikolai Novosjolov pidi MK-etapil Heidenheimis teises ringis kaotuse vastu võtma ja jätkas seejärel 9.-16. kohale. Kaotusega minetas Eesti meeskond sisuliselt võimaluse püüda olümpiakohta.

Esimeses ringis alistas Eesti 40:39 Hiina, seejärel jäädi aga 37:45 alla Šveitsile. Heitluses kohtadele 9.-16. alistas Eesti meeskond esmalt 45:31 Usbekistani ja seejärel ka Jaapani 31:30. Üheksanda ja kümnenda koha matšis suudeti võita ka Egiptust 39:28.

Meeste finaalis alistas Itaalia meeskond 40:39 Prantsusmaa. Kolmanda-neljanda koha heitluses oli Šveits 45:29 üle Ukrainast.

"Me andsime endast parima täna ja kõikide võistkondade vastu oli vihane võitlus," lausus koondise liiga ja vehklemisliidu peasekretär Jüri Salm ETV- le. "Hiina vastu olime vahepeal üheksa torkega kaotusseisus ja suutsime välja tulla. Muidugi oli magus võita Jaapanit. Šveitsi vastu täna ei saanud. Šveits on maailmaklassi kuuluv võistkond. Praegu numbritesse laskumata võib öelda, et olümpiarong on läinud."

Toimetaja: Maarja Värv, Siim Boikovjalgpalli mm-valiksari
Inglased võitsid ja hoiavad MM-valiksarjas oma puuri jätkuvalt puutumatuna

Inglismaa jalgpallikoondis alistas MM-valiksarjas täna kodus 2:0 Leedu ja jätkab ainsa meeskonnana, kellele pole löödud veel ühtki väravat.

tennis
Šveitslased pääsesid Miamis edasi, Radwanska kaotas vanale tuttavale

Miamis toimuval tenniseturniiril pääsesid meesüksikmängus teiste seas kolmandasse ringi šveitslased Stanislas Wawrinka ja Roger Federer.