Liivik ja HIFK alistasid Rooba endise koduklubi viimase minuti väravaga ({{commentsTotal}})

Siim Liivik
Siim Liivik Autor/allikas: Youtube

Soome jäähoki kõrgliigas sai Siim Liiviku kodumeeskond Helsingi IFK kodujääl järjekordse võidu, kui viimase minuti väravast alistati 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) Robert Rooba endine klubi Espoo Blues.

HIFK võiduvärava viskas 29 sekundit enne normaalaja lõppu Jasse Ikonen.

Liivik teenis jääaega 14:05 ning tegi selle aja jooksul väravale kaks pealeviset. Eestlase +/- näitaja oli mängu lõpuks -1.

HIFK on 42 kohtumisega teeninud 81 punkti ning jääb liiga liidrist Kärpatist maha ühe silmaga.

Toimetaja: Siim Semiskar

Kalev/Cramo tüüri juurest lahkuv Varrak: klubi tegi õige otsuse