Maailma teine reket sai Austraalia lahtiste avaringis üllatuskaotuse ({{commentsTotal}})

Simona Halep Autor: Reuters/Scanpix

Naiste tennise maailma edetabelis teisel kohal paiknev rumeenlanna Simona Halep langes Austraalia lahtistel meistrivõistlustel üllatuslikult konkurentsist välja juba avaringis.

Halep kaotas tund ja 17 minutit kestnud kohtumises 4:6, 3:6 hiinlanna Shuai Zhangile, kes paikneb maailma edetabelis alles 133. kohal ja alustas Austraalia lahtisi kvalifikatsioonist.

Teises setis läks Zhang 1:0 juhtima, kuid Halep võitis siis kolm geimi järjest ja juhtis 3:1, seejärel võitis aga Zhang viis järjestikust geimi.

26-aastane Zhang ja 24-aastane Halep olid varem korra omavahel mänginud – 2012. aasta Indian Wellsil, kus Zhang võitis vaid kaks geimi.

Teises ringis läheb Zhang vastamisi prantslanna Alize Cornet’ga (WTA 33.), kes sai avaringis 6:1, 6:0 jagu serblanna Bojana Jovanovskist (WTA 84.).

jalgpalli mm-valiksari
Inglased võitsid ja hoiavad MM-valiksarjas oma puuri jätkuvalt puutumatuna

Inglismaa jalgpallikoondis alistas MM-valiksarjas täna kodus 2:0 Leedu ja jätkab ainsa meeskonnana, kellele pole löödud veel ühtki väravat.

tennis
Šveitslased pääsesid Miamis edasi, Radwanska kaotas vanale tuttavale

Miamis toimuval tenniseturniiril pääsesid meesüksikmängus teiste seas kolmandasse ringi šveitslased Stanislas Wawrinka ja Roger Federer.