Registreerimine Kahe Silla Klubi 2016. aasta spordisündmustele on avatud ({{commentsTotal}})

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks 2015 Autor: Erakogu

Pärnu Kahe Silla Klubi käivitas 1. jaanuarist registreerimise 2016. aasta jooksu- ja käimisüritustele. Klubi korraldab tänavu taas neli spordisündmust, kuhu sõltumata vanusest ja sportlikust vormist, on oodatud kõik – jooksjad, käijad, kepikõndijad ja erinevas vanuses lapsed.

Pärnu Rannajooks on Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võtab teatepulga üle pikki aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult. Seoses uue Rannastaadioni valmimisega saab spordisündmus uue ja kaasaegse võistluskeskuse ning uuenenud raja. Distantsivalikutes on nii 10 km ja 5 km, mõlemad suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Rannajooksu rada kulgeb Pärnu rannapiirkonnas.

Alates 1. jaanuarist on registreerimine avatud Kahe Silla Klubi kolmiküritusele, kuhu kuuluvad Rannametsa Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ja Pärnu Rannajooks. Registreerides kõigile kolmele spordisündmusele korraga, võidab kokkuvõttes stardimaksudes. Esmakordselt saavad kõik kolmikürituse läbijad osalejamedali. Sarjale on võimalik ühtselt registreerida kuni veebruari lõpuni. Alates 1. veebruarist avatakse registreerimine igale etapile ka eraldiseisvalt.

Kõik pikamaajooksu harrastajad on taaskord Võidupüha eel oodatud Pärnumaa Võidupüha maratonile, et suve algust sportliku väljakutsega tähistada. Sündmus pakub võimalust läbida rada ühel ja kordumatul trajektooril, viies osaleja mööda olulistest ajaloomälestistest ning tutvustab Pärnumaa kaunist loodust. Võidupüha maratoni soodusregistreerimine kestab veebruari lõpuni.

Rannametsa Luitejooks, 17. aprillil 2016, distants 8,3 km (toimumiskoht: Rannametsa küla, Häädemeeste vald)
Pärnumaa Võidupüha maraton, 22. juunil 2016, distants 42 km ja 21 km (toimumiskohad: Tori, Paikuse, Pärnu)
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, 3.-4. septembril 2016, distants 10 km (toimumiskoht: Pärnu linn, Endla Teatri esine)
Pärnu Rannajooks, 23. oktoobril 2018, distantsid 5 km ja 10 km (toimumiskoht: Pärnu linn, Rannastaadion)

 

Toimetaja: Ivo DobkevitschMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.