Keda valida aasta võistkonnaks? ({{commentsTotal}})

Vähem kui kuu aja pärast kuulutatakse välja tänavuse spordiaasta laureaadid. Parima võistkonna kategoorias pakkus ERR-i sporditoimetus välja meeste võrkpallikoondise, sõudmise neljapaadi, epeenaiskonna ja -meeskonna ning motokrossimeeskonna.

ETV spordisaate stuudios viibinud endise võrkpalluri Sten Esna eelistus oli ootuspärane: "Ma ei ole väga erapooletu, aga arvan, et võrkpallurid on seda väärt. Eks ajakirjanikud, rahvas ja spordialaliidud selle valiku teevad."

"Aasta on kindlasti pakkunud palju emotsioone kõigile spordifännidele, eeskätt võrkpallikoondise näol - mulle sümpatiseeris väga nende esitus Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril, kus mängiti välja läbi aegade parim tulemus," sõnas Esna.Vaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.