Allar Raja: poolfinaal tõi ülevamad tunded kui pronksivõit ({{commentsTotal}})

Eesti pronksise sõudekvarteti liige Allar Raja tunnistas pärast medalivõitu, et eilne rõõmustamine Rio de Janeiro olümpiakoha üle oli suuremgi.

"Kui täna pronksmedal annab sisemise rahulolu, siis eilne pilet Riosse, mille võitsime poolfinaalis, oli... ütleme nii, et üleolevad tunded olid suuremad kui täna pronksine medal," lausus Raja intervjuus ETV-le. "See olümpiakoht tähendab meile väga palju. See medal on Eesti sõudmisele ja Eesti spordile tänasel päeval ainult suureks plussiks."

Eesti paarisaeruline neljapaat sai MM-il kolmanda koha. Ettepoole jäid vaid Saksamaa ja Austraalia. "Sõit oli päris hea. Lootsin, et saame 1000 peal sakslased kätte, aga mitte veel täna," lausus Kaspar Taimsoo. "Saime hoopis lõpumeetritel Šveitsist mööda, mis oli väga hea."

Anett Kontaveit
Kontaveit parandas taas karjääri parimat edetabelikohta

Eesti esireket Anett Kontaveit tõusis värskes naiste tennise maailma edetabelis viis kohta ja paikneb nüüd karjääri kõrgeimal, 27. kohal.

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti meeste võrkpallikoondisEesti meeste võrkpallikoondis
Belgia vastu avageimi võitnud Eesti võrkpallikoondis jäi MM-i ukse taha

Kortrijkis peetud 2018. aasta maailmameistrivõistluste Euroopa tsooni kolmanda valikringi turniiri võitis võõrustaja Belgia, kes alistas otsustavas kohtumises Eesti meeskonna 3:1 ning pääses tuleva aasta septembris Bulgaarias ja Itaalias toimuvale finaalturniirile.

Julia Beljajeva
Beljajeva teenis maailmameistrivõistlustelt pronksmedali

Saksamaal Leipzigis toimuvatel vehklemise maailmameistrivõistlustel võitis Julia Beljajeva naiste individuaalses epees pronksmedali. Poolfinaalis tuli eksmaailmameistril tunnistada lisaajal venelanna Tatjana Gudkova 13:12 paremust.

Uuendatud: 19:43
KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Erm pälvis U-20 EM-ilt hõbeda ja Tilga pronksi

Kergejõustiku kuni 20-aastaste Euroopa meistrivõistlustel Grossetos jätkavad pühapäeval kümnevõistlust Johannes Erm ja Kristo Tilga, kes avapäeva järel hoidsid vastavalt esimest ja neljandat kohta.

Uuendatud: 20:03
Chris FroomeChris Froome
Chris Froome võitis neljandat korda Prantsusmaa velotuuri

Prantsusmaa velotuuri võitis neljandat korda Chris Froome (Sky). Britt oli olnud parim ka 2013. ning 2015. ja 2016. aastal.

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp võitis Saksamaal tenniseturniiri

Jürgen Zopp (ATP 480.) võitis Saksamaal Kasselis peetud 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri, kui alistas finaalis sakslase Jan Choinski (ATP 483.) 6:3, 6:2.

tennis
Natsitervitus Stockholmi tenniseturniirilNatsitervitus Stockholmi tenniseturniiril
Stockholmi turniiri poolfinaali katkestas natsihõige

Stockholmis peetavatel Rootsi lahtistel meistrivõistlustel tennises juhtus eilses meeste üksikmängu poolfinaalis hispaanlaste Fernando Verdasco ja David Ferreri vahel kummaline vahejuhtum, kui üks mees kõndis väljakule ja hõikas natsitervituse.