Taimsoo: meid pole mõtet maha kanda ({{commentsTotal}})

Prantsusmaal Aigubelletes alanud sõudmise maailmameistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat eelsõidus viiendaks ja otse poolfinaali ei pääsenud. Teisipäeval jätkatakse lohutussõidus.

Eesti neljapaat Andrei Jämsa, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo olid eelsõidu distantsi esimesel poolel veel edasipääsu tagava kahe parema paadi konkurentsis, aga distantsi teisel poolel läks tempo alla ja nii saadi kuue paadi konkurentsis viies koht. Edasi pääsesid Austraalia ja Poola. Meie paatkonnal jäi otse poolfinaali pääsust lõpuks puudu tervelt seitse sekundit ja seega jätkatakse poolfinaalikoha püüdmist ülehomses lohutussõidus.

"Start läks päris hästi ja tundus, et kõik on normaalne, kuid esimese poole lõpus selgus, et me ei suuda veel maksimaalselt pingutada ning tegemist on lahtisõiduga," ütles Taimsoo ETV spordisaatele. "Tõmme oli meeldiv, paat jooksis kenasti ja tehniliselt tundus asi hea, lihtsalt meestel polnud keha pingutuseks valmis. Meid pole mõtet maha kanda. Teeme vahesõidu ära ja siis on selge, kas meist saab asja või mitte."

Toimetaja: Ivo DobkevitschOtt Tänak
Ott Tänak näitas testikatsel 9. aega, kiireim oli Latvala

Sel nädalavahetusel sõidetava Argentina autoralli MM-etapi testikatse kiireim oli soomlane Jari-Matti Latvala (Toyota), kes sai 6,01 km pikkuse distantsi parimal läbimisel kirja tulemuse 4.02,0.

stuttgardi tenniseturniir
Maria Šarapov
Kontaveit kohtub Stuttgardi turniiri veerandfinaalis Maria Šarapovaga

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 73.) kohtub Stuttgardis toimuval tenniseturniiril veerandfinaalis 15-kuulisest võistluskeelust vabanenud venelanna Maria Šarapovaga.

Tiit Sokk ja Eesti korvpallikoondisTiit Sokk ja Eesti korvpallikoondis
Eesti korvpallikoondise kutse läks 23 mängijale, Kotsar jääb kõrvale

Sel suvel peab Eesti korvpalli rahvuskoondis neli MM-i eelkvalifikatsiooniturniiri mängu, lisaks kuus-seitse kontrollmängu. Kandidaate kutsutute näol on sel aastal 23, koondise peatreener Tiit Sokk ootab neilt vastust hiljemalt juuni alguseks.

Stefan KüngStefan Küng
Kangert ja Taaramäe lõpetasid Romandia tuuri teise etapi peagrupis

Romandia velotuuril sõideti neljapäeval künklik 160,7 kilomeetri pikkune etapp, kus võidu jagasid šveitslane Stefan Küng (BMC Racing) ja ukrainlane Andriy Grivko (Astana). Kahe mehe duellis tõmbas finišiheitluses pikema õlekõrre 23-aastane Küng.

SnuukerSnuuker
VIKTORIIN | Kui hästi tunned snuukrit?

Hetkel peetakse Inglismaal Sheffieldis järjekordseid snuukri maailmameistrivõistlusi, mille eelringis osales esmakordselt ka eestlane. Turniiri toimumisest on insipireeritud ka meie tänane viktoriin. Head lahendamist!

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Vladimir Ivanov pääses Usbekistanis poolfinaali

Vladimir Ivanov (ATP 444,) on Usbekistanis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril jõudnud poolfinaali.