Viidaste dünastia noorim võsu käib perekonna jälgedes ({{commentsTotal}})

Eesti kardispordi meistrivõistlustel püüab klassis Rotax Junior poistega konkureerida ka 15-aastane Simone Viidas, kes kuulub kuulsasse Eesti mootorispordi dünastiasse.

Hooaja viiendal etapil sai Viidas juba senise hooaja parima ehk neljanda koha, millega ta jäi rahule. "Lähedal poodiumile ja äkki siis millalgi jõuab ka poodiumile," sõnas Viidas intervjuus ETV-le.

Noore kardispordineiu sõnul tal enne starte erilisi mõtteid pole. "Põhiline eesmärk on alguses rajale jääda ja siis edasi vaadata."

Sõite ise nimetab ta üsna rasketeks. "Käed väsinud, juua tahaks. Aga tegelikult, kui adrenaliinilaks on üleval, siis saab hakkama küll."

Rotax Junior arvestuses juhib kuue etapi järel 232 punktiga Mauris Põldma, kellele järgnevad Erich Kühn 154 ja Ragnar Veerus 152 silmaga. Viidas on 72 punktiga üheksas.

Toimetaja: Siim BoikovVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.