Kaspar Taimsoo: MM-iks peame igal juhul paremaks saama ({{commentsTotal}})

Eesti neljapaat teenis sõudmise maailma karikavõistluste etapil Luzernis kolmanda koha.

A-finaalis viiendal rajal sõitnud Eesti kvartett Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä tegid igati õnnestunud stardi ja kolmandal positsioonil sõideti enamiku distantsist.

Viimasel 500-meetril õnnestus maha jätta Euroopa meister Venemaa, küll aga tegi tugeva tõusu Uus-Meremaa, kes sõitu domineerinud Saksamaa järel sai lõpuks teise koha.

Eesti lõpetas kolmandana, Saksamaast oldi maas veidi vähem kui kolm sekundit, Uus-Meremaale kaotati 1,28 sekundiga. Eestile järgnesid Venemaa, Itaalia ja Austraalia.

"Hooaeg on olnud väga raske ja keeruline. On päris hea meel, et saime Luzerni MK-etapil nüüd paadi okeilt liikuma. Pronksmedal on loomulikult väga suur edu meie jaoks sel aastal, sest kõik võistlused on olnud üldiselt kehvad," kommenteeris Kaspar Taimsoo.

"MM on seitsme nädala pärast ja selleks ajaks peame igal juhul paremaks saama. Õnneks me teame, kust hetkel parandusmomente leida on. Loodame, et MM-il igal juhul jätkame vähemalt sama kiirusega," lisas Taimsoo.

Toimetaja: Siim Semiskar

Anett Kontaveit
Kontaveit parandas taas karjääri parimat edetabelikohta

Eesti esireket Anett Kontaveit tõusis värskes naiste tennise maailma edetabelis viis kohta ja paikneb nüüd karjääri kõrgeimal, 27. kohal.

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti meeste võrkpallikoondisEesti meeste võrkpallikoondis
Belgia vastu avageimi võitnud Eesti võrkpallikoondis jäi MM-i ukse taha

Kortrijkis peetud 2018. aasta maailmameistrivõistluste Euroopa tsooni kolmanda valikringi turniiri võitis võõrustaja Belgia, kes alistas otsustavas kohtumises Eesti meeskonna 3:1 ning pääses tuleva aasta septembris Bulgaarias ja Itaalias toimuvale finaalturniirile.

Julia Beljajeva
Beljajeva teenis maailmameistrivõistlustelt pronksmedali

Saksamaal Leipzigis toimuvatel vehklemise maailmameistrivõistlustel võitis Julia Beljajeva naiste individuaalses epees pronksmedali. Poolfinaalis tuli eksmaailmameistril tunnistada lisaajal venelanna Tatjana Gudkova 13:12 paremust.

Uuendatud: 19:43
KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Erm pälvis U-20 EM-ilt hõbeda ja Tilga pronksi

Kergejõustiku kuni 20-aastaste Euroopa meistrivõistlustel Grossetos jätkavad pühapäeval kümnevõistlust Johannes Erm ja Kristo Tilga, kes avapäeva järel hoidsid vastavalt esimest ja neljandat kohta.

Uuendatud: 20:03
Chris FroomeChris Froome
Chris Froome võitis neljandat korda Prantsusmaa velotuuri

Prantsusmaa velotuuri võitis neljandat korda Chris Froome (Sky). Britt oli olnud parim ka 2013. ning 2015. ja 2016. aastal.

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp võitis Saksamaal tenniseturniiri

Jürgen Zopp (ATP 480.) võitis Saksamaal Kasselis peetud 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri, kui alistas finaalis sakslase Jan Choinski (ATP 483.) 6:3, 6:2.

tennis
Natsitervitus Stockholmi tenniseturniirilNatsitervitus Stockholmi tenniseturniiril
Stockholmi turniiri poolfinaali katkestas natsihõige

Stockholmis peetavatel Rootsi lahtistel meistrivõistlustel tennises juhtus eilses meeste üksikmängu poolfinaalis hispaanlaste Fernando Verdasco ja David Ferreri vahel kummaline vahejuhtum, kui üks mees kõndis väljakule ja hõikas natsitervituse.