Kaspar Taimsoo: olümpiale kvalifitseerumisega läheb päris raskeks ({{commentsTotal}})

Sõudmise Euroopa meistrivõistlustel Poznanis sai Eesti neljapaat B-finaalis teise koha. Kaspar Taimsoo sõnul pole suudetud probleeme seljatada ning olümpiale pääsemine võib jääda paadi kehva kiiruse taha.

Neljapaatide A-finaalis sai võidu Venemaa nelik, kes esimese sõiduveerandi järel oli Ukraina järel teisel kohal, aga tõusis siis liidriks ja lõpetas Ukraina ees 0,6 sekundilise eduga. Kolmandaks tuli Suurbritannia, järgnesid Poola, Leedu ja Saksamaa.

Eesti nelik Allar Raja, Sten-Erik Anderson, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo jäid B-finaalis alla Šveitsile, tahapoole jäid Norra, Prantsusmaa ja Tšehhi.

"Oleme jätkuvalt üritanud (sõitu) parandada, aga tulemuses see kahjuks ei kajastu. Peab veel tõdema, et asi eriti hästi ei tööta," kurvastas ETV spordiuudistele antud intervjuus Kaspar Taimsoo.

"Ma südames loodan, et me saame asjast ikkagi jagu, sest hetkel mulle tundub, et olümpiale kvalifitseerumisega läheb päris raskeks. Me peame igal juhul oma seisu parandama ja paatkonda kiiremaks saama," lisas Taimsoo.

Toimetaja: Siim Semiskartennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov ei kaotanud Usbekistanis avaringis geimigi

Vladimir Ivanov alustas Usbekistanis peetavat 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri kindla võiduga.