Kaspar Taimsoo: olümpiale kvalifitseerumisega läheb päris raskeks ({{commentsTotal}})

Sõudmise Euroopa meistrivõistlustel Poznanis sai Eesti neljapaat B-finaalis teise koha. Kaspar Taimsoo sõnul pole suudetud probleeme seljatada ning olümpiale pääsemine võib jääda paadi kehva kiiruse taha.

Neljapaatide A-finaalis sai võidu Venemaa nelik, kes esimese sõiduveerandi järel oli Ukraina järel teisel kohal, aga tõusis siis liidriks ja lõpetas Ukraina ees 0,6 sekundilise eduga. Kolmandaks tuli Suurbritannia, järgnesid Poola, Leedu ja Saksamaa.

Eesti nelik Allar Raja, Sten-Erik Anderson, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo jäid B-finaalis alla Šveitsile, tahapoole jäid Norra, Prantsusmaa ja Tšehhi.

"Oleme jätkuvalt üritanud (sõitu) parandada, aga tulemuses see kahjuks ei kajastu. Peab veel tõdema, et asi eriti hästi ei tööta," kurvastas ETV spordiuudistele antud intervjuus Kaspar Taimsoo.

"Ma südames loodan, et me saame asjast ikkagi jagu, sest hetkel mulle tundub, et olümpiale kvalifitseerumisega läheb päris raskeks. Me peame igal juhul oma seisu parandama ja paatkonda kiiremaks saama," lisas Taimsoo.

Toimetaja: Siim SemiskarVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.