Eesti vibulaskijad teenisid MM-ilt 54 medalit ({{commentsTotal}})

Vibulaskmine Autor: AFP/Scanpix

18.-21. märtsini peeti Pärnu Spordihallis IFAA vibu siselaskmise maailmameistrivõistlused, kus osales 317 laskjat 20 riigist.

Välja anti 142 personaalset ja 30 võistkondlikku medalit, eestlasi osales kokku 125, koju jäeti 54 medalit - 16 kulda, 23 hõbedat ja 15 pronksi, lisaks vibustiilide võistluses esikoht ja rahvusvõistkondade vahelise võistluse hõbemedalid. Erilist äramärkimist vajab eestlaste kolmikvõit meeste sportvibu klassis.

Eestlased on IFAA (International Field Archery Association) formaadis tiitlivõistlusi korraldanud varemgi - aastatel 2005, 2008 ja 2012 on läbi viidud erinevate võistlusformaatide Euroopa meistrivõistlusi. Seekordne võistlus oli esmakordne maailimameistrivõistluste korraldamine. Uuendusena võrreldes varasemate sisevõistlustega lasti kahel päeval 20 jardi ja ühel vähemlevinud flinti – nö tuppatoodud maastikuvõistlust.

Toimetaja: Ivo Dobkevitschjalgpalli mm-valiksari
Inglased võitsid ja hoiavad MM-valiksarjas oma puuri jätkuvalt puutumatuna

Inglismaa jalgpallikoondis alistas MM-valiksarjas täna kodus 2:0 Leedu ja jätkab ainsa meeskonnana, kellele pole löödud veel ühtki väravat.

tennis
Šveitslased pääsesid Miamis edasi, Radwanska kaotas vanale tuttavale

Miamis toimuval tenniseturniiril pääsesid meesüksikmängus teiste seas kolmandasse ringi šveitslased Stanislas Wawrinka ja Roger Federer.