Piirimägi tegi oma parima välisvõistluse ({{commentsTotal}})

Kardid
Kardid Autor/allikas: Printpreview.eu

Neli Aix Racing teami kardisõitjat alustasid hooaega Hispaanias Campillose kardirajal, kus sõideti iga-aastane Rotax Winter Cup.

Rotax Junior klassis osalesid Kevin Korjuse noorem vend Kaspar Korjus ja selles klassis oma esimest hooaega sõitev Siim Leedmaa. Nii treeningutel kui kvalifikatsioonis näitas head hoogu Kaspar Korjus, lõpetades ajasõidu 14. kohaga. Leedmaa kohaks kvalifikatsiooni järel oli 42.

Laupäeval sõideti eelsõidud, kus edasi finaali pääses otse 28 parimat, ülejäänud pidid koha finaali lunastama lohutussõidust. Kõige napimalt jäi otse finaalist välja just Korjus, kes peale eelsõite oli 29. Lohutussõit laabus Aix Racingu sõitjal suurepäraselt ja koht finaalidesse oli tagatud. Oma debüütvõistlust Rotax Junior klassis teinud Siim Leedmaale jäi seekord finaaliuks suletuks, aga 37. koht on kindlasti tulemus, millega noormees võis rahule jääda.

Eelfinaalis tegi Kaspar Korjus suurepärast tööd ja tasuks 21. koht. Finaalis tuli tal mõned kohad tagasi anda ja nii tuli hooaaja avavõistluselt Korjusele 26. koht.

Rotax Max klassis näitas tasemel sõitu Aix Racing Teami piloot Sten Dorian Piirimägi, kui kvalifikatsioonist tuli kirja kõva 5. aeg. Sama kohaga väljus Piirimägi ka eelsõitudest. Eelfinaalis pidi Piirimägi mõned kohad loovutama ja tulemuseks 8. koht. Finaalis suutis Sten positsiooni ühe koha võrra parandada ja see on Piirimäele ühtlasi tema välisvõistluste parim tulemus.

Rotax Max klassis osales veel ka neljas Aix Racing teami sõitja Hannes Tammpere, kes 34 sõitja konkurentsis
saavutas 27. koha.

Toimetaja: Ivo DobkevitschVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.