FOTOD | ERR-i spordireporter aitas jalgpalli mälumängul oma tiimi võidule
Neljapäeval Tallinna Ülikoolis toimunud 9. Eesti jalgpalli mälumängu meistrivõistlustel oli võidukas MRG vilistlaste meeskond, kuhu kuulus ka ERR-i spordireporter Johannes Vedru.
Lisaks Vedrule kuulusid 69 punktiga rohkem kui 40 võistkonna konkurentsis võidu noppinud tiimi Kristjan Remmelkoor ja Jaak Sõnajalg. Teise koha sai 64 silmaga võistkond Ümisejad, kuhu kuulusid Jaan Roos, Sten Klaasen ja Hannes Reinvald. Kolmas oli 59 silmaga Barankade tiim, kus oma mälu panid proovile Raul Ojasaar, Ivar Lepik ja Erki Lomp.
ERR-i spordiportaali toimetaja Siim Boikov võttis meeskonnakaaslastega Vironia nime all 6. koha ning tema kolleeg Anders Nõmm sai koos Tarmo Tiisleri ja Joosep Susiga originaalse võistkonnanime Jalgpall all 50 silmaga 9. koha.
Mälumängu küsimused ja vastused!
Tulemused:
1. MRG vilistlased (Jaak Sõnajalg, Johannes Vedru, Kristjan Remmelkoor) 69 p.
2. Ümisejad (Jaan Roos, Sten Klaasen, Hannes Reinvald) 64 p.
3. Barankad (Raul Ojassaar, Ivar Lepik, Erki Lomp) 59 p.
4. JALKA (Indrek Schwede, Mihkel Uiboleht, Kadi Parts) 57 p.
5. LIIGA 1980 (Raul Puri, Toomas Kalmet, Toivo Kivimets) 53 p.
6. Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 53 p.
7. Monteneegrid (Karl Juhkami, Mihkel Annus, Madis Liik) 53 p.
8. Puupallurid (Andres-Andi Sarv, Andro Velberg, Rene Štrik) 51 p.
9. Jalgpall (Joosep Susi, Tarmo Tiisler, Anders Nõmm) 50 p.
10. Saigon FC (Mehis Sarrapik, Brandon Paimal, Oskar Pärt Mölder) 49 p.
11. Archimedes (Hillar Bauman, Indrek Masing, Eero Loonurm) 46 p.
12. JK Jalgpallihaigla (Madis Hallimäe, Tarmo Linnamägi, Sander Paulov) 46 p.
13. Keila Mehhaniseeritud Vesiehituskolonn nr42 (Marko Välja, Margus Välja, Allen Leiten) 46 p.
14. Zurawski team (Ivar Eesmann, Frank Kolde, Martin Kasesalu) 44 p.
15. Anija mehed (Roland Aguraiuja, Priit Taalmann, Jaan Jalas) 44 p.
16. JK Piraaja (Kaarel Berg, Madis Eskusson, Marti Laidre) 44 p.
17. Koer Sveni sõprade sotsieteet (Siim Kera, Kaarel Täll, Henry Rull) 44 p.
18. FC Reaal (Kalle Roos, Jaak Ilomets, Kaarel Silmato) 44 p.
19. Viies Sektor duubel (Lauri Juursoo, Marek Ventšikov, Mati Kesaväli) 43 p.
20. Hülgeid täis (Tõnis Nurk, Lauri Vanaselja, Ragnar Luts) 43 p.
21. Nulliring (Joonas Einfeldt, Raul Toomla, Silver Lulla) 37 p.
22. EJL juhatus (Aivar Pohlak, Tarmo Lehiste, Marek Lemsalu) 36 p.
23. Tondi KEK (Urmas Oljum, Jaan Pärn, Timo Tarve) 35 p.
24. Kardashannid (Mart Tamm, Aap Allmägi, Pent Paalberg) 35 p.
25. SK Villased Sokid ja Sanera (Aarne Kütt, Meelis Kiisk, Mart Vellamaa) 35 p.
26. AS Roma > Barcelona + Bayern (Päärn Volk, Raimo Nõu, Priit Kärner) 34 p.
27. Copypasta (Karel Miisna, Märt Maarand, Siim Puskar) 33 p.
28. Jagdtraum (Mario Tromp, Peeter Seppel, Ott Mõtshärg) 32 p.
29. Isand Bendtner (Asko Astmäe, Georg Treufeldt, Jaan Lašmanov) 31 p.
30. Pauk Mollemaa (Tiit Liblik, Rasmus Raidla, Ott Arumeel) 30 p.
31. FC Kose (Martin Bukin, Rene Aljas, Pelle Pohlak) 29 p.
32. Legendid (Urmas Kaal, Robin Sarapik, Indrek Raudkivi) 29 p.
33. Meeskond Mustamäelt (Tarmo Erik Huttunen, Timo Erkki Huttunen) 27 p.
34. Ohtlik vibu (Mehis Peitre, Meelis Peitre, Mait Toom) 24 p.
35. Calciopoli (Lauri Liiders, Fred-Erik Kerner) 24 p.
36. JK Kalev (Sten Erik Sarapuu, Janek Võsu) 24 p.
37. FC Tatikad Platsil (Rasmus Vatter, Hans Marten Kinnas) 17 p.
38. Drive In (Rainer Lipand, Urmo Kallakas, Erik Oja) 17 p.
39. Bayern Günther (Priit Amer, Siim Aksel Amer) 17 p.
40. Noorpiilurid Hups, Tups ja Lups (Viljar Voog, Märt Madissoon, Mihkel Järvamägi) 16 p.
41. Võit pole oluline (Kelly Rosen , Ragne Hindrimäe) 14 p.
42. Kossufännid (Enri Leht, Janno Klausner) 10 p.
43. FC BeachBoys (Jaanus Viide, Madis Kõpper, Kristo Lillepõld) 9 p.
44. Jalka Huvilised (Raigo Luhaorg, Rene Ron Vest, Markus Harald Pais) 7 p.
Toimetaja: Siim Semiskar