Westbrookile küünarnukiga näkku löönud Cousins eemaldati mängust ({{commentsTotal}})

DeMarcus Cousins (paremal) lõi Russell Westbrookile küünarnukiga näkku.
DeMarcus Cousins (paremal) lõi Russell Westbrookile küünarnukiga näkku. Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA suutis New Orleans Pelicans vaatamata DeMarcus Cousinsi eemaldamisele Oklahoma City Thunderist 114:107 jagu saada.

Cousins eemaldati jõulise ebasportliku vea tõttu viis minutit enne kolmanda veerandaja lõppu. Nimelt lõi Cousins pärast lauapalli võtmist küünarnukiga Russell Westbrooki näkku ning Westbrook lamas küll mõnda aega maas, aga suutis siiski kohtumise lõpetada. Kohtunikud vaatasid olukorra videost üle ning otsustasid Cousinsi mängust eemaldada. Platsil oldud 26 minutiga tõi Cousins 18 punkti ja võttis üheksa lauapalli.

Cousinsi eemaldamise hetkel oli Pelicans kodupubliku ees 72:76 kaotusseisus, aga peagi tehti 11:3 spurt ja lõpuks võeti seitsmepunktiline võit.

Võitjate parim oli Anthony Davis 36 punkti ja 15 lauapalliga.