47 punkti visanud Irving vedas Celticsi järjekordse võiduni ({{commentsTotal}})

Kyrie Irving (palliga)
Kyrie Irving (palliga) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA on Boston Celtics saanud juba 16 järjestikust võitu, viimati alistati lisaajal 110:102 Dallas Mavericks.

Poolaja võitis Celtics 53:49, kuid neljandal veerandajal juhtis kodupubliku ees mänginud Mavericks vahepeal juba 13 punktiga. Celticsil õnnestus seis viigistada ja viia mäng lisaajale, kus jäädi peale 14:6. Seejuures Celticu 14 punktist kümme viskas Kyrie Irving, kes kokku panustas võitu 47 punktiga, lisaks andis ta kuus korvisöötu.

Jaylen Brown lisas 22 punkti ja võttis üheksa lauapalli, Jayson Tatum tõi 15 punkti ja võttis samuti üheksa lauapalli. Mavericksi resultatiivseim oli Harrison Barnes 31 punktiga, Wesley Matthews lisas 18 punkti.

Pärast hooaja kahes esimeses kohtumises saadud kaotusi on Celticsi võitnud nüüd 16 mängu järjest, tegemist on klubiajaloo paremuselt neljanda võiduseeriaga.

New York Knicks sai kirja üheksanda võidu, alistades kodusaalis 107:85 Los Angeles Clippersi. Võitjate parim oli Läti staar Kristaps Porzingis, kes tõi 25 punkti ja võttis seitse lauapalli. Doug McDermott lisas 16 punkti. Clippersi eest viskas Blake Griffin 21 punkti.

Sacramento – Denver 98:114
Dallas – Boston 102:110 la.
San Antonia – Atlanta 96:85
Memphis – Portland 92:100
Milwaukee – Washington 88:99
New Orleans – Oklahoma City 114:107
NY Knicks – LA Clippers 107:85
Charlotte – Minnesota 118:102