Eesti alistas Anieri ja Milleri väravatest Fidži ({{commentsTotal}})

{{1511012700000 | amCalendar}}
Eesti jalgpallikoondislased
Eesti jalgpallikoondislased Autor/allikas: imago sportfotodienst/Scanpix

Eesti jalgpallikoondis alustas Okeaania turneed 2:0 võiduga Fidži üle. Esimesel poolajal lõi värava Henri Anier ja teisel poolajal oli täpne Martin Miller.

Eesti koondise rivistus: Marko Meerits (kapten), Karl Mööl (46. Hindrek Ojamaa), Deniss Tjapkin, Madis Vihmann, Joonas Tamm, Trevor Elhi (84. Joseph Saliste), Marek Kaljumäe, Brent Lepistu (85. Sören Kaldma), Rauno Sappinen (61. Mark Oliver Roosnupp), Sergei Mošnikov (57. Martin Miller), Henri Anier (61. Albert Prosa).

14. minutil asus Eesti 1:0 juhtima. Henri Anier pääses vasakult äärelt läbi ning jõudis ka löögile ja pall lipsas Fidži väravavahi kaenla alt sisse. Tulemusega 1:0 Eestile avapoolaeg lõppeski.

Teise värava lõi Eesti mängu üleminutitel. Oma neljandas koondisemängus sai esimese tabamuse kirja Martin Miller. Resultatiivse söödu andis teine vahetusmees Sören Kaldma.