Kanepi alustas Prantsusmaal kindla võiduga ({{commentsTotal}})

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: Open International Nantes Atlantique

Pühapäeval Prantsusmaal Nantes’is tänavuse hooaja kolmanda ITF-i tenniseturniiri võitnud Kaia Kanepi osaleb sel nädalal Limoges’is peetaval 125 000 dollari suuruse auhinnafondiga WTA turniiril, kus sai avaringis kindla võidu.

Turniiril 7. asetatud Kanepi (WTA 107.) oli täpselt tund aega kestnud kohtumises kindlalt 6:1, 6:3 üle Belgiat esindavast ukrainlannast Maryna Zanevskast (WTA 147.).

Avasetis kaotas Kanepi kohe alustuseks enda servigeimi, aga võitis seejärel kuus geimi järjest. Teine sett kulges tasavägiselt seisuni 3:3, kui Kanepil õnnestus Zanevska serv murda ja 4:3 ette minna. Kohe järgmises geimis oli Zanevskal kolm murdepalli, aga Kanepi suutis siiski servi hoida ning järgmises geimis taas ise Zanevska pallingu murda.

Kanepi realiseeris mängu jooksul viis murdepalli kaheksast, Zanevskal oli viis murdevõimalust, neist ühe suutis ta ära kasutada.

Kanepi servis mängu jooksul neli ässa ja tegi ühe topeltvea, Zanevska vastavad näitajad olid kaks ja üheksa. Mängitud punktidest võitis Kanepi 63 ja Zanevska 39.

Teises ringis läheb Kanepi vastamisi prantslanna Jessika Ponchet’ga (WTA 269.), kes oli 7:5, 6:3 parem kaasmaalannast Chloe Paquet’st (WTA 266.). Mõlemad prantslannad said põhitabelisse vabapääsmega.