Mõõnas vaevlev Rooba koduklubi sai järjekordse kaotuse ({{commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kaotas Soome meistrivõistlustel Hämeenlinna HPK-le lisaajal 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1).

HPK seadis viigi jalule kolmanda kolmandiku alguses ning viskas võiduvärava lisaaja esimesel minutil. Rooba resultatiivsuspunkte ei teeninud.

Viimasest 11 mängust kaks võitu ja üheksa kaotust saanud JYP hoiab turniiritabelis 22 kohtumisest teenitud 35 punktiga kuuendat kohta. HPK on 27 silmaga 11. positsioonil. Juhib Oulu Kärpät 48 punktiga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch