Hundi meeskond kaotas NFL-is eduseisust ({{commentsTotal}})

Margus Hunt
Margus Hunt Autor/allikas: Indianapolis Colts

Margus Hundi koduklubi Indianapolis Colts kaotas ameerika jalgpalli liigas NFL võõrsil Tennessee Titansile 22:36 (3:6, 10:3, 6:6, 3:21).

Colts pääses mängu küll kolmanda veerandaja alguseks juba 19:9 juhtima, kuid vastane suutis mängu käiku siiski pöörde tuua ja viimase perioodi kolme touchdown'i abil kohtumise võita.

Coltsi kaitseliinis käis väljakul ka Hunt, kes peatas paar korda vastaste rünnaku, neist korra ka soolona.

Titansil oli põhjust võitu tähistada ka selle poolest, et ühtlasi katkes NFL-i hetke pikim kaotusteseeria - nad olid eelnevalt Coltsile alla jäänud lausa 11 korda järjest.

Indianapolise klubi jätkab nüüd hooaega kahe võidu ja nelja kaotusega, kusjuures võõrsil on kaotatud kõik kolm mängu. Ülejäänud AFC lõunadivisjoni meeskondadel ehk Tennesseel, Jacksonville'il ja Houstonil on bilanss tasakaalus - kolm võitu, kolm kaotust.

austraalia mm-ralli
Anti Saarepuu

Saarepuu: tähtis on see, et saame nüüd võistlustele keskenduda

Eesti Suusaliit ja murdmaasuusatajaid ühendav Team Haanja on pärast pikki läbirääkimisi sõlminud lepingu, mis tagab Team Haanja liikmetele õiguse startida Rahvusvahelise Suusaliidu FIS-i egiidi all toimuvatel võistlustel. Lepingu detaile osapooled avaldada ei soovinud