Timo Sild pakkus Munamäe-Võru maastikujooksul Kaur Kivistikule lahingu ({{commentsTotal}})

Timo Sild
Timo Sild Autor/allikas: Erakogu

Eile sai 33. Munamäe-Võru maastikujooksuga ühele poole kaheteistkümnest osavõistlusest koosnev Võrumaa pikamaajooksusari. Esimest korda selle sarja võistlusel osalenud Kaur Kivistikule pakkus tugevat konkurentsi orienteeruja Timo Sild, kes kaotas lõpuks Kivistikule vaid 11 sekundiga.

14 km pikkuse põhidistantsi võitis Kaur Kivistik ajaga 45.53,9, kirjutab ajakirja Jooksja Jooksuportaal. Timo Sild sai lõpuajaks 46.04,4. Kolmandana lõpetas Kivistiku järel Mart Andresson ajaga 49.22,6. "See võistlus oli ikka täitsa orienteerumisvõistlus, ainult ilma kaardita," rääkis Kivistik portaalile. "Ma pole kunagi nii tehnilisel rajal võistelnud. Lisaks tegi vihm paljud rajalõigud väga mudaseks ja libedaks. Naljakas tõesti, et polnud võimalik joosta sellise kiirusega nagu võimeline, vaid pidin jooksma nii et maha ei kukuks ega puule otsa ei jookseks."

Naistest võitis jooksu suusataja Tatjana Mannima ajaga 58.10,3. "Tundsin ennast väga hästi, vahepeal ei saanud küll libeduse tõttu 100 protsenti pingutada. Muidu rada mulle väga meeldis ja sobis," kiitis Mannima tehnilist trassi. Viimati osales ta jooksuvõistlusel juulis, pärast seda pidi lihaserebendi tõttu pika pausi tegema.

Võrumaa pikamaajooksusarja võitis kokkuvõttes meestest Mart Andresson, kes kogus 4437 punkti. Kahe järgmise saagiks kogunes ühepalju punkte: nii Eno Lukk kui Martin Simpson said 4403 silma. Naistest kuulus sarja arvestuses esikoht Johanna Udrasele 4406 punktiga.

Venemaa suusakoondis kaotab veel kaks Sotši olümpiamedalit

Vene suusakuulsuselt Aleksandr Legkovilt võeti Sotši olümpiakuld ära

Anett Kontaveit

Aasta parimateks tennisistideks nimetati Kontaveit ja Zopp

Laupäevasel tenniseliidu auhinnagalal kuulutati välja tenniseaasta parimad. Parima naistennisisti tiitli pälvis Anett Kontaveit, parimaks meestennisistiks tunnitati Jürgen Zopp. Aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comeback’i ja jõudis US Openil veerandfinaali.