Teisel poolajal ärganud Padise sai korduskohtumiseks soliidse edumaa ({{commentsTotal}})

Käsipall
Käsipall Autor/allikas: Ivo Dobkevitsch/ERR Sport

Eesti naiste käsipallikarikavõistlustel alistas Reval-Sport/Padise poolfinaalseeria avakohtumises võõrsil SK Tapa pärast 12:12 viigiga lõppenud esimest poolaega 33:19.

Mullu meistrivõistlustel neljanda koha saanud Tapa püsis Eesti meistri vastu konkurentsis üle poole mänguajast, kuid viimase kaheksa minutiga tegi Reval-Sport/Padise 24:18 eduseisul 9:1 vahespurdi ning saavutas korduskohtumiseks 14-väravalise edumaa.

Reval-Sport/Padise resultatiivseim mängija oli Maarja Põldver 11 tabamusega. Veronika Londak lisas võitjate kontosse 6 ning Kim Ly Hoang ja Nadežda Denisenko 5 väravat. Tapale tõi Marjette Maie Müntser üleväljanaisena 13 tabamust. Erika Morgenson toetas virulasi 3 väravaga.

Naiskonnad peavad kordusmatši 5. novembril Kristiine Spordis, algusega kell 18.30. Finaali pääseb kahe mängu kokkuvõttes.

Poolfinaalid:
04.10. (kell 17.45) Kristiine Sport: Reval-Sport/Mella – HC Tallinn 33:10 (14:2)
10.10. (kell 18.00) Tapa Spordikeskus: SK Tapa – Reval-Sport/Padise 19:33 (12:12)
17.10. (kell 20.00) Kuristiku Gümnaasium: HC Tallinn – Reval-Sport/Mella
05.11. (kell 18.30) Kristiine Sport: Reval-Sport/Padise – SK Tapa