Pekingis võidutsenud Nadal möödus Federerist ja Zverevist ({{commentsTotal}})

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Pekingis toimunud ATP tenniseturniiri võitis hispaanlane Rafael Nadal (ATP 1.), kes alistas finaalis Austraalia esindaja Nick Kyrgiose (ATP 19.) 6:2, 6:1.

Maailma esireketile oli see oma sportlaskarjääri 75. esikohaks. Finaali on mees jõudnud 110 korda. Pekingis viimati 2005. aastal triumfeerinud Nadal on võitnud 12 järjestikust kohtumist.

Nadalile oli see tänavu kuuendaks turniirivõiduks, mida on ühe võrra rohkem kui šveitslasel Roger Federeril ja Saksamaa tennisistil Alexander Zverevil. Viimati võitis Nadal ühel hooajal kuus turniiri neli aastat tagasi.

Tokyos toimunud ATP turniiri võitis belglane David Goffin (ATP 11.), kes alistas finaalis prantslase Adrian Mannarino (ATP 31.) 6:3, 7:5.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch