Lauri Sild ja Kenny Kivikas jagasid Šveitsis 27.-28. koha ({{commentsTotal}})

Lauri Sild
Lauri Sild Autor/allikas: Reigo Teervalt

Täna Šveitsis alanud orienteerumise MK-etapil sai Lauri Sild tavarajal parima eestlasena 27. koha. Kenny Kivikas kaotas Lauri Sillale 12 sekundit ja oli tema järel 28.

Nii meeste kui naiste klassis jäid võidud Šveitsi sportlastele, elu esimese etapivõidu sai Elena Roos ja Matthias Kyburz võitis juba 18. korda.

Kui Lauri Silla võistlus kulges vaheaegade järgi kergelt langevas tempos, olles esimestes vaheaegades esikahekümnes, siis Kenny Kivikas liikus vastupidiselt, tõusvas tempos esimese vaheajapunkti 72. kohalt ülespoole. Lauri Silla kaotus Matthias Kyburzile 11,8 km pikkusel rajal oli 16.55. Sarnaselt Laurile alustas heade vaheaegadega Timo Sild, olles lõpuks 32. Kristo Heinmann sai 73. koha.

Eesti naistest oli mägisel 7,7 km pikkusel rajal parim Annika Rihma 35. kohaga, jäädes Elena Roosile alla 15.23. Kerstin Uiboupin sai 65. koha, Evely Kaasiku 74. koha ning orienteerumisjooksu täiskasvanute koondises MK-tasemel debüüdi teinud suusaorienteeruja Daisy Kudre 77. koha.