Man City ja Man United võitsid, Moratalt kübaratrikk ({{commentsTotal}})

Alvaro Morata
Alvaro Morata Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkavad Manchesteri klubid liidertandemina ka kuuenda vooru järel, sest mõlemad teenisid laupäeval kolm punkti.

Suurema võidu sai koduväljakueelist nautinud Manchester City, kes alistas tabeli punase laterna Crystal Palace'i 5:0 (44. Leroy Sane, 51., 59. Raheem Sterling, 79. Sergio Agüero, 89. Fabian Delph). Crystal Palace pole kuue esimese mänguga löönud ainsatki väravat ega teeninud ühtegi punkti.

Manchester United oli märksa tasavägisemas kohtumises võõrsil 1:0 üle Southamptonist. Ainsa värava lõi 20. minutil tänavust hooaega suurepäraselt alustanud ründaja Romelu Lukaku.

Vägev õhtu oli ka Chelsea hispaanlasest ründetähel Alvaro Moratal, kes lõi võõrsil Stoke City vastu kübaratriki, olles täpne teisel, 77. ja 82. minutil. Ühe värava lisas 30. minutil Pedro ja Chelsea võitis 4:0.

Ülejäänud tänased mängud: Everton - Bournemouth 2:1, Burnley - Huddersfield Town 0:0, Swansea City - Watford 1:2, West Ham United - Tottenham Hotspur 2:3.

Õhtu viimases mängus tulevad Eesti aja järgi kell 19.30 väljakule Leicester City ja Liverpool.

Kuue vooru järel on Man Cityl ja Man Unitedil 16 punkti ja kolme silmaga jääb neist maha Chelsea. Tottenham Hotspur ja Watford on kogunud 11 ning Newcastle United viie mänguga üheksa punkti.