River Plate pööras 0:3 kaotusseisu 8:3 võiduks ({{commentsTotal}})

River Plate
River Plate Autor/allikas: AFP/Scanpix

Lõuna-Ameerikas selgusid Eesti aja järgi ööl vastu reedet viimased Copa Libertadorese karikasarja poolfinalistid ja vägeva mänguga sai maha River Plate, kui Wilstermann kordusmängus 8:0 alistati.

Boliivia legendaarse lenduri Jorge Wilstermanni nime kandev jalgpalliklubi reisis Argentinasse 3:0 võidu pealt, mis andis neile head võimalused edasi pääseda, kuid 90 minuti jooksul läks kõik valesti, kirjutab Soccernet.ee.

Mõned aastad tagasi pool hooaega Sunderlandis mänginud Ignacio Scocco kustutas Wilstermanni 3:0 edu esimese 20 minutiga ja poolajaks juhtis Plate juba 4:0. Pärast pausi läks kõik aga edasi vanaviisi, võõrustajad võitsid lõpuks 8:0 ja Scocco nimele jäi viis väravat.

Teine veerandfinaalide kordusmäng nägi penaltiseeriat ja Argentina siseasjast väljus võidukana Lanus, alistades San Lorenzo. Poolfinaalis lähevad vastamisi just Plate ja Lanus, teisel pool turniiritabelit kohtuvad Brasiilia klubi Gremio ja Guayaquili Barcelona Kolumbiast.

Toimetaja: Siim Semiskar