HC Viimsi/Tööriistamarket edenes käsipalli karikasarjas veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Rail Ageni
Rail Ageni Autor/allikas: Eesti Käsipalliliit

Eesti käsipalli karikavõistlustel selgus neljas veerandfinalist, kui HC Viimsi/Tööriistamarket sai kordusmänguski kindla võidu esiliigaklubi HC Tallas üle, sel korral tulemusega 44:24 (24:9). Kahe mängu kokkuvõttes olid meistriliiga tiimi võidunumbrid 81:32.

Eesti karikavõistluste ajaloos koguni seitsmel korral finaali jõudnud – sealhulgas viimase kuue aasta jooksul kolm korda –, ent alati otsustavas mängus kaotajaks jäänud HC Viimsi/Tööriistamarket alustas kindlalt ja sai juba poolajaks turvalise 24:9 edu.

Kohtumise lõppseisuks kujunes 44:24, mis tähendas et HC Viimsi/Tööriistamarket alistas vastased kahe mängu kokkuvõttes 39 väravaga. Võitjate poolel viskas Rail Ageni 15 ja Taavi Tilgre 10 väravat, kaotajatest jäi 17aastase Kalev Küti arvele 9 tabamust.