Karjääri lõpetamisele vihjanud Kanepi: tuleb terve olla ja aastast viimast võtta ({{commentsTotal}})

Eesti esitennisist Kaia Kanepi jaoks oli lõppenud hooaeg tõusude ja mõõnadega. Eestlanna sõnul on ta lõppenud hooajast puhanud ning alustanud kergelt ettevalmistust juba uueks hooajaks, mis võib jääda tema jaoks profitennises ka viimaseks.

"Raske aasta oli. Alguses ei saanud kuidagi käima, siis aasta keskel mängisin hästi ja aasta lõpus vigastuse tõttu ei mänginud jälle nii hästi," sõnas Kanepi ERR-ile antud intervjuus.

Kanepi sõnul oli tal tänavuse aasta kõige raskem moment pärast Miami turniiri, kui tal kannad taas väga valusad olid ja trenni teha ning mängida ei saanud. Kõige helgemaks hetkeks oli eestlanna sõnul aga Prantsusmaal võetud turniirivõit juuli keskel ning rõõmu tegi ka US Openil neljandasse ringi pääsemine.

Uue hooaja plaan on eestlannal paigas: "Turniirid on välja valitud. Brisbane'ist alustan, siis mängin Hobartis ja Melbourne'is."

"Kõige tähtsam on muidugi terve olla ja võtta viimast sellelt aastalt," vihjas eestlanna, et järgmine hooaeg võib talle profitennises jääda viimaseks aastaks.

"Ma loodan muidugi olümpiani mängida ja mitte väga lõhkuda ennast ning targemalt turniire valida."

Toimetaja: Siim SemiskarMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.