Messi lõi Barcelona võidumängus neli väravat ({{commentsTotal}})

Lionel Messi koos Aleix Vidaliga väravat tähistamas.
Lionel Messi koos Aleix Vidaliga väravat tähistamas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania kõrgliigas peeti teisipäeva õhtul kaks kohtumist, kus nii Barcelona kui Valencia said kirja suure võidu.

Barcelona alistas koduväljakul Eibari 6:1, koguni neli väravat lõi Lionel Messi, kes avas skoori 21. minutil penaltist ja oli täpne ka 59., 62. ning 87. minuti. Veel tegid skoori Paulinho ja Denis Suarez.

Eibari auvärava lõi 57. minutil Sergi Enrich.

Messi on käimasoleva hooaja viie mänguga löönud juba üheksa väravat ja troonib sellega kindalt parimate väravaküttide tabeli tipus.

Valencia oli kodus 5:0 parem Malagast. Kübaratriki tegi Simone Zaza, jala said valgeks ka Santi Mina ja Rodrigo.

Liigatabelis on Barcelona 15 punktiga liider, mängu vähem pidanud Sevilla on 10 punktiga teine.

tallinna mõõk
Eesti epeenaiskond

Erika Kirpu naiskonna 5. kohast: hooaja alguse kohta päris hea tulemus

Eesti epeenaiskond lõpetas tänavuse koduse Tallinna Mõõga turniiri viienda kohaga, kui veerandfinaalis jäädi alla Saksamaale, kuid seejärel suudeti Ukrainat ja Venemaad kohamatšides võita. Ilma tavapärase ankrunaise Irina Embrichita võistelnud naiskond jäi ühiselt tulemusega rahule.

Vincenzo Nibali

Nibali püstitas ränkraskel võistlusel rekordi

Kahekordne Giro d’Italia ja ühekordne Tour de France’i võitja Vincenzo Nibali pälvis esikoha ühepäevasõidul Taiwan KOM Challenge. Bahrain-Merida ratturi aeg 3:19.54 tähistab võistluse rekordit.

Nibali võitis Il Lombardia, Taaramäe 70.