Eesti U-16 vutikoondis pidi tunnistama lätlaste selget üleolekut ({{commentsTotal}})

Eesti U-16 jalgpallikoondis
Eesti U-16 jalgpallikoondis Autor/allikas: Sander Jürjens/EJL

Eesti U-16 jalgpallikoondis pidas nädalavahetusel sõpruskohtumise Läti eakaaslastega ning lõunanaabrid teenisid 5:0 võidu.

Otepääl Tehvandi staadionil toimunud kohtumist läksid lätlased juhtima 13. minutil ning vaheajapausile minnes oli nende eduseis juba 3:0. Esimesel poolajal oli eestlastel võimalik ka enda väravaarve avada, kuid 37. minutil ei õnnestunud penaltit realiseerida, vahendab Jalgpall.ee.

Teise veerandtunni jooksul lisas Läti veel kaks tabamust. Mängu lõppseis vormistati kohtumise normaalaja viimasel minutil.