Liverpool sai Man Citylt 0:5 tappa, Klavanilt eksimused ({{commentsTotal}})

{{1504954020000 | amCalendar}}
Gabriel Jesus (Manchester City), Ragnar Klavan (Liverpool)
Gabriel Jesus (Manchester City), Ragnar Klavan (Liverpool) Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool sai Inglismaa kõrgliigas võõrsil Manchester City vastu suure 0:5 kaotuse. Kõige paremat esitust ei näidanud ka eestlane.

Manchester City asus 24. minutil Sergio Agüero väravast juhtima ja kuraditosin minutit hiljem näidati Liverpooli ründajale Sadio Manele vastaste väravavahile tehtud karmi vea eest punast kaarti. Avapoolaja üleminutitel lõi Gabriel Jesus seisuks 2:0.

Kaheksa minutit pärast teise poolaja algust lõi Gabriel Jesus ka oma teise värava ning vahetati seejärel Leroy Sane vastu pingile. Väljakule tulnud Sane kostitas 77. ja 90+1. minutil Liverpooli veel kahe väravaga.

Klavan alustas mängu Liverpooli algrivistuses ning kuigi tegutses kommentaatorite hinnangul algselt Kevin De Bruyne'i vastu hästi, siis jäi hiljem hätta nii Sergio Agüero kui ka Gabriel Jesuse esimese värava puhul: kõigepealt jooksis argentiinlane avavärava puhul eestlase kõrvalt ära ja brasiillane tabas peaga just eestlase tagant.

Liverpoolile oli see nüüd kahe võidu ja ühe viigi kõrval hooaja esimeseks kaotuseks. Manchester City on alustanud hooaega aga kolme võidu ja ühe viigiga.

Tiitlikaitsja Chelsea oli võõrsil 2:1 parem Leicester Cityst (41. Alvaro Morata, 50. N'Golo Kante - 62. pen Jamie Vardy), Arsenal alistas kodus Bournemouthi 3:0 (6., 50. Danny Welbeck, 27. Alexandre Lacazette) ja Tottenham Hotspur võõrsil Evertoni samuti 3:0 (28., 46. Harry Kane, 42. Christian Eriksen).

Esimesed punktid kaotas Manchester United, kes mängis õhtu viimases mängus võõrsil 2:2 viiki Stoke Cityga. Unitedi kasuks skoorisid Marcus Rashford (45+1.) ja Romelu Lukaku (57.), Stoke'i väravad lõi Eric Maxim Choupo-Moting (43., 63.).

Tulemused: Manchester City - Liverpool 5:0, Arsenal - Bournemouth 3:0, Brighton - West Brom 3:1, Everton - Tottenham 0:3, Leicester - Chelsea 1:2, Southampton - Watford 0:2, Stoke City - Manchester United 2:2.

Tabelitipp: 1. Manchester United 10 punkti (4-st mängust), 2. Manchester City 10 (4), 3. Chelsea 9 (4), 4. Watford 8 (4), 5. Tottenham Hotspur 7 (4), 6. Huddersfield Town 7 (3), 7. Liverpool 7 (4), 8. West Bromwich Albion 7 (4).

BC Kalev/Cramo - Karpoš Sokoli / Janari Jõesaar

Kalev/Cramo Meistrite liiga lootused murenesid Ungaris

Eesti korvpalli meistermeeskond BC Kalev/Cramo pidas täna FIBA Meistrite liigas teise eelringi korduskohtumise võõrsil Ungari klubiga Szekesfehervari Albaga ja kaotas 64:79 (15:14, 20:22, 10:24, 19:19). Tallinlased jäid kahe mängu kokkuvõttes alla 142:150 ning pudenesid konkurentsist.