Kehra alistas kaheksandikfinaali avamängus noored põlvalased ({{commentsTotal}})

Kaspar Lees
Kaspar Lees Autor/allikas: ETV

Neljapäeva õhtul jätkus käsipalli Eesti karikavõistluste avaring kohtumisega Põlvas, kus kohalik Coop jäi alla mullusele karikafinalistile HC Kehra/Horizon Pulp&Paperile 28:35 (11:15). Kordusmäng toimub 22. septembril Kehras.

Kümnekordne Eesti karikavõitja Kehra alustas kindlalt ja sai kiirelt 4:0 algedu. Peamiselt kohalikest noormängijatest koosnev, kuid algaval hooajal meistriliigas osalev Coop vahel käriseda ei lasknud ja nii lõppes poolaeg kehralaste 15:11 eduseisul. Teisel poolajal pääsesid külalismeeskonna suuremad kogemused maksvusele ja nopiti 35:28 võit.

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper vahetas suvel treenerit kui meeskonda mitu aastat juhendanud Indrek Lillsoo asemele asus noor treeneritepaar Kaupo Liiva-Mart Raudsepp. Nüüd saadi uute juhendajate käe all hooaja esimeses ametlikus kohtumises esimene võit. Võitjate poolel viskasid Uku-Tanel Laast ja Kaspar Lees 6 väravat, põlvalastest jõudis sama numbrini Priit Jõks.

Eesti karikavõistluste järgmised kaheksandikfinaalid peetakse juba uuel nädalal, mil algab ka kodune meistriliiga. Järgmise nädala mängud karikasarjas:

14. september: 18.15 HC Tallas – HC Viimsi/Tööriistamarket

14. september: 19.00 SK Tapa – Tartu Ülikool

15. september: 19.00 Põlva/Arcwood – HC Kehra/Primend

15. september: 19.30 HC Viimsi 2 – HC Tallinn

17. september: 16.20 Tallinna Oskar – Viljandi HC

17. september: 17.30 HC Tallinn 2 – Aruküla/Audentes

Kalev/Cramo tüüri juurest lahkuv Varrak: klubi tegi õige otsuse