Pärnu jalgpallinaiskond murdus Liege'i vastu alles teisel poolajal ({{commentsTotal}})

Jalgpalli naiste karikafinaal JK Pärnu - JK Tallinna Kalev
Jalgpalli naiste karikafinaal JK Pärnu - JK Tallinna Kalev Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Pärnu JK naiskond alustas Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri väga südi esitusega Liege'i Standardi vastu.

Pärnu esimene poolaeg oli Belgia meistriga sisuliselt võrdne ning kummalgi poolel eriti võimalusi polnud. Liege valdas küll enam palli, aga pärnakate kontrad olid täitsa lubavad, kirjutab Soccernet.ee.

Riietusruumist tuli välja aga oluliselt isukam Liege ning Pärnul läks teisel poolajal oluliselt keerulisemaks. Värav tuli aga siiski küllaltki ootamatult, kui Karlijn Knapen kaugelt peale pommitas ning pall õhus justkui seisma jäi ning täpselt Elis Meetua valvatava värava lati alla maandus.

Teine tabamus sündis aga enda rumala vea tagajärjel, kui teisel poolajal väga nähtaval kohal olnud Noemie Gelders palli lõpuks lihtsalt tühja väravasse tõsta sai.

Geldersil oli suurepärane võimalus ka oma teine lüüa, kuid tema penalti lõpetas postis ning kuigi ta tagasipõrkunud palli väravasse saatis, siis oli see reeglitega vastuolus. Enne oleks pidanud palli puudutama keegi teine.

Pärnu naiste järgmine mäng on reedel, kui mängitakse mitme värske Euroopa meistri ning Amsterdami Ajaxi vastu. Täna olid hollandlannad Riiast üle 6:0.

Liege'i Standard - Pärnu JK 2:0 (0:0)
56. Karlijn Knapen, 69. Noemie Gelders

Toimetaja: Siim Semiskar

Jürgen Klopp Liverpooli Meistrite liiga eelsel treeningul.

Klopp loodab augud Liverpooli kaitses lappida

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool kohtub teisipäeval Meistrite liigas Moskva Spartakiga. Klubi peatreener Jürgen Klopp loodab, et hoolealused näitavad Venemaa pealinnas paremat kaitsemängu.