Chelsea alistas võõrsil Tottenhami, Huddersfield oli taas võidukas ({{commentsTotal}})

Meeskonnakaaslased õnnitlevad Chelsea kahe tabamuse autorit Marcos Alonsot
Meeskonnakaaslased õnnitlevad Chelsea kahe tabamuse autorit Marcos Alonsot Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas näitas tiitlikaitsja Londoni Chelsea täna, et eelmisel nädalal Burnley'lt saadud 2:3 kaotus on selja taha jäetud, sest võõrsil alistati tiitlikonkurent Tottenham 2:1.

Chelsea asus kohtumist juhtima 24. minutil, kui Tottenhami väravavahi Hugo Lloris' selja taha lendas Marcos Alonso ilus karistuslöök. Michy Batshuayi omavärav 82. minutil viigistas küll kohtumise seisu, kuid 88. minutil oli tähelepanu keskpunktis taas Alonso, kelle löök tõi tiitlikaitsjatele olulise võidu.

Päeva esimeses kohtumises oli Premier League'i uustulnuk Aaron Mooy 50. minuti väravast 1:0 üle Newcastle Unitedist.

Chelsea on hooaega alustanud võidu ja kaotusega, Huddersfieldil on kaks võitu, millega ollakse liigatabelis Manchester Unitedi järel hetkel teisel kohal. Esmaspäeval lähevad vastamisi Manchester City ja Everton.

Anett Kontaveit

Aasta parimateks tennisistideks nimetati Kontaveit ja Zopp

Laupäevasel tenniseliidu auhinnagalal kuulutati välja tenniseaasta parimad. Parima naistennisisti tiitli pälvis Anett Kontaveit, parimaks meestennisistiks tunnitati Jürgen Zopp. Aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comeback’i ja jõudis US Openil veerandfinaali.