Zenjov lõi Cracovia viigimängus värava ({{commentsTotal}})

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Poola jalgpalli kõrgliigas lõi oma hooaja teise värava Eesti koondise ründaja Sergei Zenjov, kui viis oma koduklubi Cracovia Zabrze Gorniku vastu 1:0 juhtima.

Zenjovi värav sündis kolmandal minutil, aga avapoolaja lõpuks oli Gornik juba 2:1 juhtimas, kirjutab Soccernet.ee. 35. minutil oli eile 90 minutit mänginud Eesti koondise ründajal veel üks variant, kuid tema löök võttis rikošeti ja teenis nurgalöögi.

Teisel poolajal läks mäng aga pööraseks - Gornik lõi end 71. minutil 3:1 ette, aga tänu 85. minuti ja kolmanda üleminuti Krzysztof Piateki penaltitele suutis Cracovia viigi välja võidelda.

Poola liigas jätkab Cracovia viie punktiga 16 meeskonna konkurentsis 14. kohal.