Võimas viimane veerandaeg aitas Eesti U-16 koondise võidule Saksamaa üle ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa ja U-16 korvpallikoondis
Kerr Kriisa ja U-16 korvpallikoondis Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti U-16 noormeeste korvpallikoondis alistas Montenegros toimuvatel A-divisjoni Euroopa meistrivõistlustel Saksamaa 68:61 ning jäi järgmiseks aastaks A-divisjoni püsima.

Eesti oli enne viimast veerandaega Saksamaa vastu 33:46 kaotusseisus, kuid otsustaval kümnel minutil oldi vastastest üle seisuga 35:15. Eesti suurim korvikütt oli Kerr Kriisa 20 silmaga, Kaspar Lootus lisas 14 punkti ja kümme lauapalli.

Ühtlasi kindlustas Eesti koha A-divisjonis ka järgmiseks aastaks, Montenegros jätkatakse mängimist kohtadele 9.-12. Eesti vastane on Soome ja Itaalia vahelise kohtumise võitja.