U-18 neidude korvpallikoondis võitis EM-il Dublinis teise mängu järjest ({{commentsTotal}})

Sandra Reinvald
Sandra Reinvald Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

U-18 neidude korvpalli B-divisjoni EM-il Dublinis alistas Eesti laupäeval mängus kohtadele 17.-20. Gruusia kindlalt 89:51 (43:26). Pühapäeval on turniiri viimaseks vastaseks Luksemburg.

Nagu eelnevalt välja võis eeldada, oli Gruusia võimetekohane vastane. Alagrupis olid nad võitnud ühe mängu - Šveitsi seitsme punktiga, seejärel kohamängudes ka Moldovat 36-ga.

Poolajaks oli meie koondise edu juba selge (+17) ning teisel poolajal see aina kasvas. Gruusia poolel tegid skoori peamiselt need, kellelt seda oodata oli: tagamängijad Natalia Otkhmezuri (19 punkti) ja Viktoria Gegeshidze (12 punkti).

Eesti parimad olid Sandra Reinvald 21 punkti ja 9 lauapalli, Johanna-Eliise Teder 20 silma, 6 korvisöödu ja 5 vaheltlõikega, Martha-Liisa Oinits 19 punkti, 7 lauapalli ja 5 sööduga ning Eleriin Vaino 13 punkti, 6 lauapalli, 6 söödu ja 7 vaheltlõikega.

Pühapäeval kell 20.15 mängib Eesti 17.-18. kohale Luksemburgiga. Alagrupis kaotati neile 48:61.

Toimetaja: Siim Semiskar