Liverpool pidi avamängus neljanda üleminuti värava tõttu viigiga leppima ({{commentsTotal}})

Watford - Liverpool
Watford - Liverpool Autor/allikas: Reuters/Scanpix
{{1502534820000 | amCalendar}}

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool pidi hooaja esimeses liigamängus Watfordi vastu leppima 3:3 viigiga.

Koduväljakul mänginud Watford asus kohtumist juhtima kaheksandal minutil, kui täpne oli Stefano Okaka. 29. minutil viigistas seisu Sadio Mane, kuid kolm minutit hiljem oli pall taas Liverpooli väravas. Seekord sai jala valgeks Abdoulaye Doucoure.

Teisel poolajal suutis Liverpool mängu näiliselt siiski enda kasuks pöörata, kui 55. minutil viigistas Roberto Firmino penaltist skoori ning Mohamed Salah viis kaks minutit hiljem brasiillase söödu järel Liverpooli 3:2 ette. Kohtumise neljandal üleminutil kukkus pall Watfordi mehe Miguel Britose jaoks aga väga õnnelikult ning tema pealöök vormistas kohtumise lõppskooriks 3:3. Ragnar Klavan täna mänguaega ei teeninud.

Liverpooli hooaeg jätkub teisipäeval, kui Meistrite liiga raames minnakse vastamisi Hoffenheimiga. Seejärel võõrustatakse Crystal Palace'it ning järgmisel kolmapäeval minnakse Anfieldil taas vastamisi Hoffenheimiga.

Toimetaja: Siim Semiskar, Anders Nõmm

Therese Johaug
Norra jurist: Johaugi dopingukaristuse pikendamises on süüdi soomlased

Tuntud Norra advokaadi Gunnar Martin Kjenneri arvates on Therese Johaugi dopingukaristuse pikendamises kaudselt süüdi soomlased ja nende dopinguajalugu murdmaasuusatamises.

Kyrie Irving ja Isaiah ThomasKyrie Irving ja Isaiah Thomas
Kyrie Irvingust sai Boston Celticsi mängija

Korvpalliliigas NBA toimus läinud öösel suurtehing Cleveland Cavaliersi ja Boston Celticsi vahel, kus Cleveland saatis minema rahulolematu mängujuhi Kyrie Irvingu.

PREMIUM LIIGA
Nõmme Kalju - Tallinna FC Flora
FOTOD | Flora võitis Kaljut ja kasvatas edu juba 10 punkti peale

Jalgpalli Premium liigas vooru keskses duellis sai Tallinna Flora võõrsil 1:0 võidu oma lähima konkurendi Nõmme Kalju üle. Meistrivõistluste liidri ainsa värava lõi juba kuuendal minutil Rauno Alliku.

Uuendatud: 22:14
Eesti võrkpallikoondis
Võrkpallikoondise seiklusterohke hooaeg kulmineerub Poolas

Juba neljapäeval alustab Eesti meeste võrkpallikoondis ülimalt mängutiheda suve viimast peatükki, kui Poolas startiva Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri avavoorus läheme vastamisi Soomega.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka ei saa hooldusõiguse probleemide tõttu US Openil mängida

Karjääri jooksul kaks suure slämmi turniiri võitnud valgevenelanna Viktoria Azarenka teatas, et on sunnitud eraelu probleemide tõttu tänavustest USA lahtistest tennisemeistrivõistlustest loobuma.