Miller-Uibo selgitas dramaatilist finaali: kaotasin tasakaalu ({{commentsTotal}})

Shaunae Miller-Uibo
Shaunae Miller-Uibo Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Eesti kümnevõistleja Maicel Uibo abikaasa, Bahama jooksja Shaunae Miller-Uibo selgitas, mis juhtus 400 m finaalis – bahamalanna liikus kindlalt kullakursil, kuid 15 meetrit enne finišit ta takerdus ja jäi lõpuks esimesena medalita.

"Tean, et paljud arvavad, et tõmbasin lihase ära," sõnas Miller-Uibo. "See oli natuke imelik. Mul oli jooks kontrolli all, aga siis vaatasin üles ekraanile, panin jala valesti ja kaotasin tasakaalu."

"Hea on rajal tagasi olla, keskendun nüüd 200 m jooksule," lisas Miller-Uibo, kes pääses 200 meetris finaali.

200 meetri jooksu finaal peetakse täna õhtul algusega kell 23.50. Tiitlikaitsjana tuleb starti Euroopa rekordinaine, hollandlanna Dafne Schippers.