Aksalu ja SJK lasid liiderklubile endale lüüa koguni kuus väravat ({{commentsTotal}})

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome jalgpalli kõrgliiga 21. vooru viimases mängus kaotas kogu kohtumise kaasa teinud Mihkel Aksalu koduklubi Seinäjoki koduväljakul liidermeeskond HJK-le koguni 0:6.

Külalised avasid 7. minutil mänguskoori. Kuigi see jäi avapoolajal ainsaks väravaks, siis teisel poolajal sattus pealinna meeskond pidurdamatusse hoogu ning lõi veel viis tabamust, kirjutab Soccernet.ee.

Tabelis on HJK edu FC Lahti ees juba 11 punkti, SJK on kuuendal positsioonil.

Toimetaja: Siim Semiskar