Enar Jäägeri värav aitas Valerenga karikamängus võidule ({{commentsTotal}})

Enar Jääger
Enar Jääger Autor/allikas: Ekraanitõmmis

Norra jalgpalli karikasarja 1/8-finaalis alistas kõrgliigas 11. kohal olev Oslo Valerenga koduväljakul tugevuselt kolmandas liigas palliva Elverumi koduväljakul 1:0. Mängu ainsa värava lõi Enar Jääger.

121 korda Eesti koondist esindanud 32-aastane kaitsja tegi kaasa kõik 90 minutit ning oli täpne 22. minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Karjääri jooksul löödud 11 väravast on Jäägeri jaoks koguni viis tulnud Valeranga eest.

26. augustil toimuvas veerandfinaalis läheb Valerenga vastamisi Norra klubijalgpalli hegemooni Rosenborgiga. Nikita Baranovi tööandja Kristansund läheb võõrsil vastamisi Ole Gunnar Solskjaeri juhendatava Moldega.

Toimetaja: Siim Semiskar