Lõpusirgele liidrina tulnud Miller-Uibo jäi dramaatilisel moel medalita ({{commentsTotal}})

Londoni MM-i naiste 400 meetri jooksu võitis üllatuslikult ameeriklanna Phyllis Francis, kes ületas finišijoone isiklikku rekordit tähistava ajaga 49,92. Paarkümmend meetrit enne finišit kullakursil olnud bahamalanna Shaunae Miller-Uibo jäi lõpuks esimesena medalita.

Hõbeda võitis Bahreini jooksja Salwa Eid Naser, kes püstitas ajaga 50,06 riigi rekordi. Kolmanda koha sai tiitlikaitsjast ameeriklanna Allyson Felix (50,08).

Finišisirgele liidrina tulnud Miller-Uibot tabas viimastel meetritel tõenäoliselt lihaskramp ning ta jäi ajaga 50,49 lõpuks neljandaks.

Viienda ja kuuenda koha said jamaicalannad Shericka Jackson (50,76) ning Stephanie Ann McPherson (50,86), seitsmendana ületas finišijoone Zambia jooksja Kabange Mupopo (51,15) ning viimaseks jäeti jamaicalanna Novlene Williams-Mills (51,48).