Võimsa jooksu teinud Warholm krooniti 400 m tõketes maailmameistriks ({{commentsTotal}})

Londonis toimuvatel kergejõustiku maailmameistrivõistlustel võitis meeste 400 meetri tõkkejooksu Karsten Warholm 48,35 sekundiga.

21-aastane norralane juhtis jooksu alates stardist ja tuli finišisirgele kindla liidrina, kuid lõpuks jõudsid konkurendid mehele kannule. Finišis edestas Warholm Türgi esindajat Yasmani Copellot 14 sajandikuga. Pronksi teeninud ameeriklane Kerron Clement kaotas võitjale 0,17 sekundiga.

Esimesena jäi medalita jamaikalane Kemar Mowatt, kes läbis tõketega staadioniringi 48,99 sekundiga.