Kolme etapi tulemusena selgusid Eesti meistrid rannakäsipallis ({{commentsTotal}})

Rannakäsipall
Rannakäsipall Autor/allikas: Eesti Käsipalliliit

Tänavuse aasta Hellus keefiri nime kandnud rannakäsipalli meistrivõistlustel mängiti kolm etappi, mille tulemusena meeste klassis saavutas esikoha Viljandi HC meeskond.

Esimene neist 22. juulil Põlva järve ääres, teine 29. juulil Alatskivi liivaväljakutel ning kolmas 5. augustil Viljandi järve ääres.

Kolme etapi kokkuvõttes selgus Eesti meistrivõistluste paremusjärjestus üheksas vanuseklassis.

Mehed:

1. Viljandi HC: Rasmus Ots, Kristjan Koovit, Sergei Rodiukov, Sten Maasalu, Robert Lõpp, Madis Parik, Peeter Parik, Ott Varik, Mikk Varik, treener Marko Koks.

2. Värska Originaal: Taavi Tigason, Veiko Tigason, Klaus- Peeter Rüütli, Ardo Puna, Janno Kuus, Karl- Erich Kähr, Risto Salla, Priit Jõks, Mikk Niilus, Sander Kanarik, esindaja Rauno Jõgeva.

3. Põlva Serviti: Tõnis Kase, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus, Henri Hiiend, Jürgen Lepasson, Carl- Eric Uibo, Siarhei Ljubtšenko, Denis Lõokene, treener Kalmer Musting.

4. Viljandi HC 2
5. Tartu Ülikool

Naised:

1. Pro-Aktiivsed: Janeli Patrail, Virgi Sokk, Liia Konks, Kai Utt, Triin Neps, Kim-Ly Hoang, Anneta Jefimova, Linda Veski, Ragne Rohumäe, Diana-Christina Toos, Kerli Jõks, Anneta Jefimova.

2. Padise: Maarja Põldver, Eliisabet Põldver, Inna Baranova, Marie Urvik, Alina Molkova, Jekaterina Tšerneštšuk, Liisa Petrunia, Mari-Anne Mee, Natalja Goroshanina, treener Siiri Uusküla.

3. SK Tapa: Marjette Maie Müntser, Keili Kadak, Erika Morgenson, Chrizti Tint, Margit Freimann, Celica Sergienko, Kristel Külmallik, treener Mare Neps.

4. Õied
5. HC Kehra

Tüdrukud 2000:

1. Põlva Spordikool 1: Teele Utsal, Selma Rein, Maarja Kongi, Rutt Kahre, Tuuli Ilus, Kristi Vaino, treener Maie Utt.

2. Spordiklubi Kehra Käsipall: Karina Mere, Anastasia Volkov, Heete Kuuskla, Marili Alle, Merili Henila, treener Kaupo Liiva.

3. Põlva Spordikool 2: Laura Noormets, Anhelika Lodeson, Salme Rein, Liisa Teppo, Greete Märtson, Helena Kink, Gendra Vahtra, treener Maie Utt.

4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2004:

1. Spordiklubi Kehra Käsipall: Alisa Grabarskaja, Karoliine Vijard, Katriin Sirel, Kertu Ehanurm, Lili- Marleen Püi, Maribel Salumägi, Milana Leokene- Bosenko, Merilin Arumets, treener Kai Utt.

2. Aruküla Spordiklubi: Anete Vare, Kertu Sassiad, Anastasija Pavlova, Katharina Eremeeva, Kadi Järve, Sandra Parve, Caroly Aruvel, Eliise Tammaru, Aleksandra Mednikova, Angelika Izosina, treener Andrus Rogenbaum.

3. Padise: Lili-Marleen Vader, Jaana Nuut, Victoria Kohv, Nora Randmäe, Maria Viisitamm, treener Siiri Uusküla.

4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2006:

1. HC Pärnu/Reiu Puhkekeksus: Katarina Übner, Alina Bai, Stella Jepiselg, Angelica Palmi, Heleriin Lilletai, Kristiin Kink, treener Toomas Heinla.

2. Spordiklubi Kehra Käsipall: Diana Mere, Karmen Vaiksaar, Lenna Lii Kuuskla, Sandra Saarestik, Susan Soikka, Greete Kukk, treener Kai Utt.

3. Padise: Laura-Lisette Roobas, Kätlin Meremaa, Liisi Roos, Mari-Liis Roos, Laura-Liisa Neuhaus, Karola-Lisette Epner, Anitra Olm, Arina Polegina, Arina Simatšhova, treener Siiri Uusküla.

Noormehed 2000:

1. Põlva Spordikool 1: Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Sander Nemvalts, Raimond- Eric Jaanus, Tarmo Veskemaa, Markus Meos, Kris-Norman Lavrikov, treener Kalmer Musting.

2. Spordiklubi Tapa: Vahur Oolup, Marten Saar, Raimond Himma, Ranet Nüüd, Ivary Volkov, Alex-Ander Arisalo, Arles Abel, treener Elmu Koppelmann.

3. Põlva Spordikool 2: Taniel Sermat, Jaanus Peeter Rüütli, Kristo Toom, Kevin Klaus, Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Roland Kund, treener Kalmer Musting.

4. Viljandi Spordikool
5. Aruküla Spordiklubi

Noormehed 2002:

1. Spordiklubi Kehra Käsipall 1: Sergio-Silver Kreegimaa, Nikita Makovei, Pavel Semenkov, Vitali Semenkov, Karl-Johannes Kask, Marko Maurer, Erki Ehanurm, Radislav Krutitšenko, treener Kaupo Liiva.

2. Viljandi Spordikool: Mihkel Lõpp, Kevin Hunt, Martin Braun, Kenno Toom, Oliver Ruut, Aleksander Pertelson, treener Marko Koks.

3. Põlva Spordikool 2: Kermo Saksing, Lauri Land, Sten- Silver Tigas, Mihkel Maspanov, Bruno Ojatamm, Taavi Vool, Karl Oliver Kurusk, Markus Leesalu, treener Rein Suvi.

4. Põlva Spordikool 1
5. Spordiklubi Tapa
6. Spordiklubi Kehra Käsipall 2

Noormehed 2004:

1. Põlva Spordikool 1: Hendrik Kink, Andero Viljus, Kevin Tühis, Joonas Vassiljev, Tauri Vijar, Reio Kähr, Henri Jõesalu, treener Kalmer Musting.

2. Spordiklubi Tapa: Ilja Kosmirak, Karl Kramm, Madis Valk, Marcus Rättel, Robin-Gregor Müntser, Kristjan Kärt, Karl-Hendrik Kanna, Sten Pullisaar, treener Aron Jaanis.

3. Viljandi Spordikool: Robin Liinsoo, Kaidar keres, Karl Kask, Hendrik Koks, Jürgen Aas, Marttin Vendelin, treener Marko Koks.

4. Põlva Spordikool 3
5. Põlva Spordikool 2
6. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
7. Aruküla Spordiklubi 2
8. Aruküla Spordiklubi 1
9. Käsipalliklubi Tallinn/Randvere

Noormehed 2006:

1. Viljandi Spordikool: Kimon Volkov, Jaan-Paul varik, Eke Jaan Sarv, Kenet Toom, Karl Art Johann Asu, Carlis Kuimets, Johannes Pertelson, German Izjumov, treener Rasmu Ots.

2. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus: Karl-Vahur Vahemets, Kristjan Heinla, Raian Kuusk, Samuel Einbaum, Gerrit Järv, Gregor Jegorov, Roko Pukk, Rasmus Koel, Gregor Ostrov, Kaspar Timusk, treener Toomas Heinla.

3. Põlva Spordikool 1: Karlis Kalk, Ardi Hindrikson, Henry Leek, Egon-Jakko Sing, Romet Viljus, Andero Pikk, Karl- Rasmus Suvi, Samuel Hakk, Roven Piho, Reigo Raudsepp, treener Rein Suvi.

4. Spordiklubi Tapa
5. Põlva Spordikool 2
6. Alatskivi Juku
7. Võru
8. Aruküla

Toimetaja: Siim Semiskar



Vincenzo Nibali

Nibali püstitas ränkraskel võistlusel rekordi

Kahekordne Giro d’Italia ja ühekordne Tour de France’i võitja Vincenzo Nibali pälvis esikoha ühepäevasõidul Taiwan KOM Challenge. Bahrain-Merida ratturi aeg 3:19.54 tähistab võistluse rekordit.

Nibali võitis Il Lombardia, Taaramäe 70.

Räim ja Lauk katkestasid Itaalia ühepäevasõidu

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: