Kontaveit pidi Gstaadi turniiri finaalis vastase paremust tunnistama ({{commentsTotal}})

{{1500805860000 | amCalendar}}
Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 32.) kaotas Gstaadi tenniseturniiri finaalis hollandlannale Kiki Bertensile (WTA 35.) pea kaks tundi kestnud mängu 4:6, 6:3, 1:6.

Esimeses setis kaotas Kontaveit kohe kaks pallingugeimi ja jäi taha 0:3. Seejärel eestlanna kogus end ja jõudis 3:3 viigini, kuid seitsmendas geimis andis taas oma servi käest. Seti lõpus suutid mõlemad oma pallingut hoida ja Bertens võitis 6:4.

Teises setis oli Kontaveit oma servil juba hoopis kindlam ega andnud ühtki viiest servigeimist ära. Neljandas geimis õnnestus tal murda aga vastase palling ja nii lõpuks sett 6:3 võita.

Kolmandas setis kaldus vaekauss aga taas Bertensi poolele. Ta võitis kolmest Kontaveidi servigeimist kaks, realiseeris seitsmendas geimis esimese matšpalli ja võitis seti 6:1.