Poom ja Lepik lõid madalama liiga klubile kumbki viis väravat ({{commentsTotal}})

Markus Poom
Markus Poom Autor/allikas: ETV

Eesti jalgpalli karikavõistlustel sai 1/32-finaalis hiigelsuure võidu FC Flora, kui Tartu FC Helios alistati 17:1.

Kolmanda liiga idatsooni kuuluv Helios sai esimesel poolajal florakatele päris hästi vastu, kui noormängijaid kasutanud Arno Pijpersi hoolealused lõid "vaid" viis väravat. Teisel poolajal lubati Markus Poomil ja Mark Anders Lepikul rohkem hullata, kirjutab Soccernet.ee.

Kindlasti jääb mäng pikalt meelde aga 19-aastasele Janno Jaalile, kes suutis Eesti koondise kodustaadionil kiirrünnakust Florale oma hooaja esimese värava ära lüüa.

Tallinna FC Flora - Tartu FC Helios 17:1 (5:0)
2., 15., 57., 64., 84. Markus Poom, 5., 53. Roman Sobtšenko, 32., 67., 86., 88., 89. Mark Anders Lepik, 38., 60., 73. Kevin Aloe, 76. Erik Sorga, 90. Hannes Anier - 68. Janno Jaal

Toimetaja: Siim Semiskar

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis

Võrkpallikoondis kaotas Saksamaale, kuid teenis ühe punkti

Belgias Kortrijkis toimuval 2018. aasta võrkpalli MM-i valikturniiril kaotas Eesti koondis kolmandas voorus Saksamaale 2:3 (21:25, 22:25, 25:21, 25:23, 11:15).

Uuendatud: 23:27
Anett KontaveitAnett Kontaveit
Mängu kaua ootama pidanud Kontaveit marssis kindlalt poolfinaali

Gdstaadis toimuval naiste WTA tenniseturniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 32.) veerandfinaalis sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.) 6:2, 6:4. Matš algas vihma tõttu mitu tundi planeeritust hiljem.

FC Flora - FC LevadiaFC Flora - FC Levadia
TÄNA OTSE | A. Le Coq Arenal kohtuvad Levadia ja Trans

Täna algusega kell 19.25 algab ETV2 vahendusel jalgpalli Premium liiga mäng Tallinna Levadia - Narva Trans. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Jan Harend, stuudios on Alvar Tiisler.