Ats Purje eeltöö pani KuPS-i võiduväravale aluse ({{commentsTotal}})

Ats Purje
Ats Purje Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura alistas täna Soome jalgpalli kõrgliigas HIFK seisuga 4:1.

KuPS läks juhtima avapoolaja keskel ning teises väravas oli suur roll ka Eesti koondise ründajal Purjel. Purje proovis end löögile mängida, aga kaitsjad suutsid palli minema lüüa ja just tänu sellele sai poolkaitsja Ville Saxman palli tühja väravasse saata, kirjutab Soccernet.ee.

31-aastane ründaja vahetati pingile 71. minutil, kui seis oli 3:1. Viimane ehk neljas värav löödi 85. minutil.

KuPS tõusis tänase võiduga Soome meistriliigas neljandale kohale, punkti kaugusele Henri Anieri tööandjast Lahtist.

Toimetaja: Siim Semiskar

Jürgen Klopp Liverpooli Meistrite liiga eelsel treeningul.

Klopp loodab augud Liverpooli kaitses lappida

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool kohtub teisipäeval Meistrite liigas Moskva Spartakiga. Klubi peatreener Jürgen Klopp loodab, et hoolealused näitavad Venemaa pealinnas paremat kaitsemängu.