Kauber ja Jelgava viigistasid Läti liigas lähirivaaliga ({{commentsTotal}})

Kevin Kauber
Kevin Kauber Autor/allikas: EJL

Eelmisel pühapäeval end karikasarja 8:0 võidumängus säästa saanud Kevin Kauber kuulus pühapäeval FK Jelgava jalgpalliklubi algkoosseisu.

Pühapäeval tuli Jelgavale külla liigatabelis nende taga viiendal kohal paiknev Rigas FS, kellega 1:1 viiki lepiti. 20. minutil jäi Jelgava kaotusseisu, aga avapoolaja lõpus seis viigistati. Kauber vahetati puhkama 83. minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Euroopa liigas esimeses eelringis välja langenud Jelgava jätkab Läti liigas 17 punktiga neljandal kohal, liidrist Jurmalast jäädakse maha viie punktiga.

Toimetaja: Siim Semiskar

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis

Võrkpallikoondis kaotas Saksamaale, kuid teenis ühe punkti

Belgias Kortrijkis toimuval 2018. aasta võrkpalli MM-i valikturniiril kaotas Eesti koondis kolmandas voorus Saksamaale 2:3 (21:25, 22:25, 25:21, 25:23, 11:15).

Uuendatud: 23:27
Anett KontaveitAnett Kontaveit
Mängu kaua ootama pidanud Kontaveit marssis kindlalt poolfinaali

Gdstaadis toimuval naiste WTA tenniseturniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 32.) veerandfinaalis sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.) 6:2, 6:4. Matš algas vihma tõttu mitu tundi planeeritust hiljem.

FC Flora - FC LevadiaFC Flora - FC Levadia
TÄNA OTSE | A. Le Coq Arenal kohtuvad Levadia ja Trans

Täna algusega kell 19.25 algab ETV2 vahendusel jalgpalli Premium liiga mäng Tallinna Levadia - Narva Trans. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Jan Harend, stuudios on Alvar Tiisler.