VIDEO | Sprindi olümpiakuld võitis 17. korda järjest ({{commentsTotal}})

Elaine Thompson
Elaine Thompson Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kergejõustiku Teemantliiga etapil Rabatis teenis naiste 100 meetri jooksus oma 17. võidu järjest olümpiavõitja Elaine Thompson, kes finišeeris võistluste rekordiga 10,87.

Jamaikalanna edestas kolme sajandikuga oma hooaja tippmargi püstitanud Elevandiluuranniku sprinterit Marie-Josee Ta Lou'd.

Heitluses kolmandale kohale edestas Trinidadi ja Tobago esindaja Michelle-Lee Ahye (11,02) nigeerlannat Blessing Okagbare-Ighoteguonorit (11,03) ja kaasmaalannat Kelly-Ann Baptiste'i (11,04).

Maailma hooaja edetabelit juhib juunis Kingstonis joostud 10,71-ga Thompson. Aja alla 10,90 on saanud veel viis jooksjat: Ahye (10,82), Murielle Ahoure (10,83), Veronica Campbell-Brown (10,84), Aleia Hobbs (10,85) ja Baptiste (10,88).

Sloveenia võrkpallikoondis
Sloveenia ähvardab rahvusvahelist võrkpalliliitu kohtuga

Sloveenia võrkpalliföderatsioon võib rahvusvahelise võrkpalliföderaatsiooni kohtusse kaevata, kui FIVB ei lase Sloveenia meeskonda järgmisel aastal väljavõideldud kohale Maailmaliiga eliitdivisjonis.

KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
U-20 EM: Liider Erm alustas teist päeva isikliku rekordiga

Kergejõustiku kuni 20-aastaste Euroopa meistrivõistlustel Grossetos jätkavad pühapäeval kümnevõistlust Johannes Erm ja Kristo Tilga, kes avapäeva järel hoidsid vastavalt esimest ja neljandat kohta.

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44
Anett Kontaveit
Tšehhi tennisistist jagu saanud Kontaveit pääses Gstaadis finaali

Gstaadis toimuval WTA tenniseturniiril sai Anett Kontaveit (WTA 32.) poolfinaalis 6:4, 6:1 jagu Tšehhi esindajast Tereza Martincovast (WTA 140.).

Uuendatud: 15:26
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.