James tegi Bayerni eest debüüdi, Götze naasis vigastuspausilt ({{commentsTotal}})

James Rodriguez
James Rodriguez Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eile toimunud jalgpalli sõpruskohtumistes sai Müncheni Bayerni värskeim suurost James Rodriguez kirja oma esimese mängu ning Dortmundi täht Mario Götze naases viiekuiselt vigastuspausilt.

Bayern osales Telekomi nimelisel miniturniiril, kus alistati kõigepealt 1:0 Hoffenheim ning finaalis võideti 2:0 Bremeni Werder. James Rodriguez sai platsile finaalmängus, vahendas Soccernet.ee.

Dortmundi Borussia on samal ajal aga Aasia tuuril ning Urawa Red Diamondsist saadi napilt 3:2 jagu, kuigi alguses jäid sakslased 0:1 kaotusseisu, siis Emre Mori 76. ja 79. minuti väravad viisid Dortmundi juhtima, jaapanlased lõid aga ühe tagasi,  kuid Andre Schürrle lõi 88. minutil võiduvärava. Mario Götze, kes alates veebruarist oli vigastusega väljas, sekkus 62. minutil vahetusest mängu.

Vähe nimekamas vastasseisus kohtusid Lyon ja Celtic, see mäng oli väga ühele poole kaldu - Lyon läks teisel poolajal oma teed ning see mäng lõppes skooriga 4:0.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.