James tegi Bayerni eest debüüdi, Götze naasis vigastuspausilt ({{commentsTotal}})

James Rodriguez
James Rodriguez Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eile toimunud jalgpalli sõpruskohtumistes sai Müncheni Bayerni värskeim suurost James Rodriguez kirja oma esimese mängu ning Dortmundi täht Mario Götze naases viiekuiselt vigastuspausilt.

Bayern osales Telekomi nimelisel miniturniiril, kus alistati kõigepealt 1:0 Hoffenheim ning finaalis võideti 2:0 Bremeni Werder. James Rodriguez sai platsile finaalmängus, vahendas Soccernet.ee.

Dortmundi Borussia on samal ajal aga Aasia tuuril ning Urawa Red Diamondsist saadi napilt 3:2 jagu, kuigi alguses jäid sakslased 0:1 kaotusseisu, siis Emre Mori 76. ja 79. minuti väravad viisid Dortmundi juhtima, jaapanlased lõid aga ühe tagasi,  kuid Andre Schürrle lõi 88. minutil võiduvärava. Mario Götze, kes alates veebruarist oli vigastusega väljas, sekkus 62. minutil vahetusest mängu.

Vähe nimekamas vastasseisus kohtusid Lyon ja Celtic, see mäng oli väga ühele poole kaldu - Lyon läks teisel poolajal oma teed ning see mäng lõppes skooriga 4:0.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch