Saksamaa ja Prantsusmaa GP naasevad vormel-1 kalendrisse ({{commentsTotal}})

Vormel-1 etapp Hockenheimi ringrajal
Vormel-1 etapp Hockenheimi ringrajal Autor/allikas: LaPresse/Scanpix

Rahvusvaheline autoliit FIA tegi teatavaks järgmise aasta vormel-1 sarja võistluskalendri, kus on kavas 21 etappi.

Kalendrisse naasevad Saksamaa ja Prantsusmaa võistlused, mis peetakse vastavalt Hockenheimis ning Paul Ricardi ringrajal. Etappi ei toimu aga enam Malaisias Sepangis, kes otsustas võistlusest loobuda.

Uus hooaeg algab 25. märtsil Austraalias Melbourne'is ning lõppeb 25. novembril Abu Dhabis.

Kanepi kohtub Wimbledoni kvalifikatsiooni avaringis hollandlannaga

Juuni alguses tipptennisesse naasnud Kaia Kanepi võistleb üle pika aja ka suure slämmi turniiril, alustades teisipäeval mängimist Wimbledoni kvalifikatsioonis.

John McEnroeJohn McEnroe
John McEnroe: meeste hulgas Serena Williams 700 seas ei oleks

Karjääri jooksul seitse suure slämmi turniiri võitnud endine maailma esireket John McEnroe avaldas, et kui viimastel aastatel naiste tennist valitsenud Serena Williams mängiks meeste seas, oleks tal raskusi maailma edetabelis 700 hulka jõudmisega.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Feliciano LopezFeliciano Lopez
Lopez üllatas Cilicit ja teenis karjääri kaalukaima võidu

Londonis muruväljakuil peetud Queen’s Clubi tenniseturniiril triumfeeris üllatuslikult 35-aastane hispaanlane Feliciano Lopez, kes alistas finaalis 4. asetatud horvaadi Marin Cilici.